Dilerseniz bu temastan TV’de Bugün’e ulaşabilir dilerseniz bu temastan iddaa oranlarını ve yorumlarını görmek için Sporx İddaa sayfasında gezinebilirsiniz
GÜNÜN SPOR GÜNDEMİ
Üstün Lig’de 34 hafta gayreti Atakaş Hatayspor Göztepe Çaykur Escort Eyüp Rizespor Trabzonspor Galatasaray Fatih Karagümrük maçlarıyla başlayacak
TFF 1 Lig’in 29 haftasında Altay Beypiliç Boluspor Royal Hastanesi Bandırmaspor Menemenspor Yılport Samsunspor Aydeniz Et Balıkesirspor ve Akhisarspor Adana Demirspor müsabakaları oynanacak Eyüp Escort
İspanya La Liga’nın 30 haftasında Real Madrid ile Barcelona ortasında El Clasico oynanacak
ING Basketbol Üstün Ligi’nin 28 haftası Bahçeşehir Koleji Lokman Doktor Fethiye Belediyespor ve Pınar Karşıyaka Galatasaray maçlarıyla başlayacak
Voleybol Misli com Sultanlar Ligi play off final serisinin birinci maçında Fenerbahçe Opet ile VakıfBank karşı karşıya gelecek
Hentbol Erkekler Muhteşem Lig’in 19 haftası Köyceğiz Belediyespor Nilüfer Belediyespor maçıyla başlayacak
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen 4 Etnospor Forumu’na katılacak
Ulusal atletlerin da çaba ettiği Avrupa Tekvando Şampiyonası Bulgaristan’da sürecek Şampiyonanın üçüncü gününde bayanlarda 62 ve 67 erkeklerde ise 74 ve 80 kilolarda çabalar yapılacak
Türkiye Cimnastik Federasyonunun düzenlediği Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonası büyükler kategorisindeki müsabakalarla sona erecek
FUTBOL
HARİKA LİG
13 30 Hatayspor Göztepe
16.00 Rizespor – Trabzonspor
19.00 Galatasaray – Karagümrük
1. LİG
13 30 Altay Boluspor
13.30 Bandırmaspor – Menemenspor
16.00 Samsunspor – Balıkesirspor
19.00 Akhisarspor – Adana Demirspor
İSPANYA LA LİGA
15 00 Getafe Cadiz
17.15 Athletic Bilbao – Alaves
19.30 Eibar – Levante
22.00 Real Madrid – Barcelona
AZERBAYCAN PREMIER LİG
15 00 Gabala Neftçi Bakü
17.00 Sabah Bakü – Sabali
İNGİLTERE PREMIER LİG
14 30 Manchester City Leeds
17.00 Liverpool – Aston Villa
19.30 Crystal Palace – Chelsea
FRANSA LİGUE 1
18 00 Strasbourg Paris Saint Germain
22.00 Montpellier – Olimpik Marsilya
ALMANYA BUNDESLIGA
16 30 Bayern Münih Union Berlin
16.30 Eintracht Frankfurt – Wolfsburg
16.30 Hertha Berlin – Gladbach
16.30 Werder Bremen – RB Leipzig
19.30 Stuttgart – Dortmund
İTALYA SERİE A
16 00 Spezia Crotone
19.00 Parma – AC Milan
21.45 Udinese – Torino
BASKETBOL
BASKETBOL MUHTEŞEM LİG
13 00 Bahçeşehir Koleji Fethiye Belediyespor
15.15 Pınar Karşıyaka – Galatasaray
NBA
02 30 Cavaliers Raptors
03.30 Nets – Lakers
04.00 Thunder – 76ers
04.00 Jazz – Kings
05.00 Warriors – Rockets
05.00 Suns – Wizards
05.00 Blazers – Pistons
VOLEYBOL
SULTANLAR LİGİ FİNAL SERİSİ 1. MAÇ
20 00 Fenerbahçe Opet Vakıfbank
HENTBOL
ERKEKLER HARİKA LİG
17 00 Köyceğiz Belediyespor Nilüfer Belediyespor